Dell Latitude 5580 i5-7 Gen 8 RAM 256 SSD
Dell Latitude 5580 i5-7 Gen 8 RAM 256 SSD
Low stock: 5 left
Regular price
1.000,00 NOK
Regular price
Sale price
1.000,00 NOK
Unit price
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
- Dell Latitude 5580 HD 15.6 Inch Business Laptop Notebook PC
- Intel Core i5-7440HQ 2.8GHZ
- 8GB DDR4, 256GB SSD, Webcam, WiFi, HDMI, Type C Port
- Win 10 Pro
| Standing screen display size | 15.6 Inches |
|---|---|
| Screen Resolution | 1366x768 |
| Max Screen Resolution | 1366 x 768 Pixels |
| Processor | 2.8 GHz core_i5_7440hq |
| RAM | 8 GB SDRAM |
| Memory Speed | 2.3 GHz |
| Hard Drive | 256 GB SSD |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| Chipset Brand | Intel |
| Card Description | Intel HD Graphics 620, Integrated |
| Graphics Card Ram Size | 16 GB |
| Wireless Type | 802.11a/b/g/n/ac |
| Number of USB 3.0 Ports | 3 |
| Average Battery Life (in hours) | 2-5 Hours |
