TEXT
Lenovo T470 i5-6 Gen 8 RAM 256 SSD
Lenovo T470 i5-6 Gen 8 RAM 256 SSD
Low stock: 2 left
Regular price
1.000,00 NOK
Regular price
Sale price
1.000,00 NOK
Unit price
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
- Intel Core i5-6300U 2. 40 GHz (Up to 3. 0 GHz) Processor
- 8GB RAM, 256GB PCIe NVMe SSD
- 14" FHD (1920x1080) IPS Non-Touch Display
- Intel HD Graphics 620, Windows 10 Pro 64-Bit
- Fingerprint Reader, HDMI, Thunderbolt 3 (USB-C), Gigabit-Ethernet, 3x USB 3. 1, SD Card Reader
| Standing screen display size | 14 Inches |
|---|---|
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Max Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor | 2.4 GHz core_i5_family |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Hard Drive | 256 GB SSD |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 620 |
| Chipset Brand | Intel |
| Card Description | Integrated |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Number of USB 3.0 Ports | 3 |
| Average Battery Life (in hours) | 2-8 Hours |
