TEXT
Macbook Pro 13,3" (2015) i5 8 RAM 256 SSD
Macbook Pro 13,3" (2015) i5 8 RAM 256 SSD
Low stock: 1 left
Regular price
33,00 NOK
Regular price
Sale price
33,00 NOK
Unit price
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
- 13.3-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2560x1600;
- 2.7GHz dual-core Intel Core i5 processor | Intel Iris Graphics 6100 | 720p FaceTime HD camera
- 8GB Memory | 256GB Solid State Drive
- 802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible | Bluetooth 4.0 wireless technology.
| Standing screen display size | 13.3 Inches |
|---|---|
| Screen Resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Max Screen Resolution | 2560 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.7 GHz apple_ci5 |
| RAM | 8 GB |
| Memory Speed | 2.7 GHz |
| Hard Drive | 256 GB SSD |
| Graphics Coprocessor | Intel Iris Graphics 6100 |
| Chipset Brand | Intel |
| Card Description | Integrated |
| Wireless Type | Bluetooth, 802.11a |
| Average Battery Life (in hours) | 2-8 Hours |
